48.den: 22.2.2015

Neděle  - 7.týden

Trasa:  na moři

Časové pásmo: - 7 hod.

Plujeme zase západním směrem, takže časové pásmo zase se mění velmi často, dnes je – 7 hodin a  po půlnoci na 23. 2. se posunuje čas zase o jednu hodinu zpět, takže už v pondělí budeme mít o 8 hodin méně jako v ČR a za týden 1. 3. se nám ztratí celý den- toto je velmi zajímavé, neboť tohle se každému nepodaří ztratit jeden celý den, kdybychom pluli opačným směrem na východ, tak by to bylo právě jinak- jeden celý den bychom získali navíc. Dnes byl běžný den na lodi, vlastně již 23, kdy  jsme celý den na moři a nám nezbývá, než se zapojit do nějaké aktivity. Dnes byla odpoledne soutěž dvojic k házení pytlíku na cíl a s Janou jsme získali společně první místo. V soutěžích od počátku plavby se dost změnilo, přibylo víc lidí a vyhrát už není tak jednoduché. Jana vyhrála náhrdelníkový přívěsek a já čepici Costa.